آکادمی نوین نگرش

معرفی اهمیت و سیستم مشاوره

برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و دستیابی به اهداف بلند مدت برای آینده ای بهتر نیازمند دانش و دسترسی به مواردی مانند منابع مناسب کنکور ارشد، استفاده از کتاب های کمک آموزشی، آزمون های آزمایشی مناسب، مشاوره برنامه ریزی درسی و تست زنی، نحوه صحیح مطالعه دروس، جمع بندی و در نهایت کنترل و مدیریت زمان در کنکور کارشناسی ارشد هستیم. هیچ گاه نمی توان برای همه داوطلبان یک نسخه را پیچید و همه ما می دانیم که برنامه ریزی برای هر شخص به صورت مجزا و با توجه به توانایی ها و زمانی که برای مطالعه در طی روز اختصاص می دهد متفاوت است اما یک سری نکات در رابطه با برنامه ریزی صحیح اصولی وجود دارد که رعایت این اصول باعث دستیابی راحت تر به موفقیت خواهد شد.

امروزه با پیشرفت سطح زندگی و افزایش دغدغه ها، خیلی از افراد وقت کافی برای انجام خیلی از کارها را ندارند. بنابراین مشاوره تحصیلی تلفنی و آنلاین یکی از آسانترین راه ها برای مشاوره گرفتن کنکور کارشناسی ارشد است.

نوین نگرش عمران” با در اختیار داشتن رتبه های برتر کنکور ارشد و دانشجویان ممتاز و با تجربه از برترین دانشگاه های ایران در گرایش های تحصیلی مختلف رشته مهندسی عمران آماده ارائه مشاوره تخصصی در زمینه کنکور ارشد عمران خواهد بود. برنامه ریزی کنکور ارشد کاملا به صورت شخصی برای شما انجام می شود. برای برنامه ریزی مشاورین نوین نگرش عمران با شما صحبت می کنند، همه شرایط شما را بررسی می کنند و سپس برنامه دو هفته آینده برای شما را تنظیم می کنند. در این برنامه دقیقاً مشخص شده است که شما در طول هر روز چه درس هایی را باید بخوانید؟ چه مدت زمانی باید بخوانید؟ از چه منابعی باید بخوانید؟ چه قدر تست باید بزنید؟ و ….

مهمترین ویژگی این برنامه این است که کاملا به صورت اختصاصی برای شما است و منطبق بر ویژگی های شخصی شما و با هدف مدیریت برنامه داوطلب برای موفقیت در آزمون های آزمایشی و در نهایت کنکور کارشناسی ارشد می باشد و به راحتی می توانید آن را به اجرا در آورید.

* ویژگی های یک جلسه موفق مشاوره کارشناسی ارشد:

✅ بررسی شرایط داوطلب شامل: پایه درسی، ساعت مطالعه روزانه، وضعیت فارغ التحصیلی، رتبه مطلوب و…

✅ تشریح کامل جزئیات آزمون کارشناسی ارشد شامل: مواد آزمون، زمان دروس مختلف، بررسی سطح دشواری دروس،

✅ حجم مطالب درسی، پیشنیازی و ارتباط دروس باهم، بررسی منابع مطالعاتی مناسب و…

✅ فن بیان قوی مشاور برای مشاوره تحصیلی ارشد

✅ توانایی مشاور در تجزیه و تحلیل آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد

✅ توانمندی مشاور در ارائه برنامه ریزی های بلند مدت و کوتاه مدت برای شرایط مختلف داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد

✅ توانایی دادن انگیزه و دیدگاه درست برای مطالعه آزمون کارشناسی ارشد

* ویژگی های مشاوره تخصصی کنکور ارشد در موسسه “نوین نگرش عمران“:

۱) برگزاری جلسات تلفنی مشاوره منظم به صورت هر دو هفته یکبار
۲) پشتیبانی آنلاین
۳) رفع اشکال درسی اختصاصی
۴) پیگیری و گزارش گیری از داوطلب بصورت مستمر

 

معرفی اهمیت مشاوره و سیستم مشاوره نوین نگرش