آکادمی نوین نگرش

معرفی و خرید فیلم زبان انگلیسی

معرفی فیلم درس زبان عمومی:

دوره یازده ساعته زبان عمومی به همت آقای مهندس پیمان رجائیان برگزار و ضبط شده است. در این دوره بحث لغات (Vocabulary) و گرامر (Grammar) زبان عمومی با رویکرد کاربردی در جهت کنکور ارشد تدریس شده است.
در بخش لغات، مهمترین و پرکاربردترین لغات کنکور ارشد تدریس و با بررسی و موشکافی دقیق تست‌های مناسب، آموزش تثبیت شده است.
از جمله مشکلات اصلی داوطلبان کنکور در بخش لغات، عدم توانایی در تست‌زنی علی‌رغم مطالعه و حفظ حجم قابل قبولی از لغات می‌باشد که با بررسی موشکافانه تست‌های فراوان در این دوره، وضعیت داوطلب از حالت منفعل به حالت فعال و پویا در حل تست تبدیل خواهد شد تا داوطلبان بتوانند از ۱۰ تست این بخش، حداکثر پاسخگویی را داشته باشند.
در بخش گرامر مباحث ۱) فعل، ۲) صفت و قید، ۳) اسم‌ها و ضمایر موصولی، ۴) وارونگی، به طور کامل و دقیق تدریس شده‌اند که با توجه به بودجه‌بندی کنکور ارشد عمران، ۴ تست از ۵ تست پوشش داده می‌شود.

 

معرفی فیلم درس زبان تخصصی:

دوره زبان تخصصی به همت آقای مهندس پیمان رجائیان برگزار و ضبط شده است. در این دوره بحث لغات و متون زبان تخصصی کنکور ارشد عمران تدریس شده است.
در بخش لغات، مهمترین و پرکاربردترین لغات تخصصی کنکور ارشد عمران در حوزه مهندسی سازه، زلزله، ژئوتکنیک، مدیریت ساخت و … تدریس و تعداد ۱۰۰ تست مفهومی و قوی بررسی دقیق و موشکافی شده‌اند.
در بخش متون تخصصی، متونی در حوزه‌های اصلی کنکور ارشد عمران (سازه، زلزله، ژئوتکنیک، مدیریت منابع آب و …) به طور کامل و دقیق و با رویکرد استفاده از تکنیک‌های مناسب جهت پاسخگویی به سوالات در کمترین زمان و بدون نیاز به مطالعه کامل متن تدریس و بررسی شده است. زیرا از جمله مشکلات اصلی داوطلبان کنکور در این بخش عدم توانایی در پاسخگویی به متن های تخصصی در زمان اندک کنکور می باشد.

* تدریس دقیق انجام شده و همراه فیلم آموزشی جزوه تمام رنگی ارائه می‌شود.
* جهت مشاوره قبل از خرید می‌توانید با آی‌دی ShahinSagharchi@ در تلگرام در ارتباط باشید.

جهت عضویت در گروه رفع اشکال تلگرامی VIP با حضور استاد و ارتباط مستقیم با ایشان، بعد از فعال نمودن قابلیت «اضافه به گروه» از تنظیمات تلگرام خود، نام و ID تلگرامی خود را به آیدی ShahinSagharchi@ ارسال نمایید.

* پرداخت اقساط:

در صورتی که مجموع هزینه‌ دوره‌هایی که قصد خرید دارید بیش از ۲ میلیون تومان باشد، می‌توانید در دو قسط و اگر بیش از ۳ میلیون تومان باشد در سه قسط پرداخت و ثبت‌نام خود را انجام دهید. برای ثبت‌نام به صورت اقساطی به تیم پشتیبانی سایت کافه‌تدریس در قسمت سمت راست پایین صفحه پیام دهید.