آکادمی نوین نگرش

معرفی و خرید فیلم دروس طراحی

با یک نگاه ساده به درصدهای کنکورهای سال های گذشته می توان به وضوح مشاهده کرد که حدف کامل یک درس در کنکور ارشد عمران می تواند یک اشتباه مهلک و جبران ناپذیر باشد. دلیل این امر هم واضح هست: در هر درسی شما می توانید سوالات و مباحث ساده ای را پیدا کنید تا به آنها پاسخ بدهید. ولی اگر روی تعداد محدودی درس سرمایه گذاری کنید، ممکن است با سخت شدن غیر عادی آن دروس که معمولاً در کنکورهای مختلف رخ می دهد، رتبه کنکور شما بسیار نامطلوب شود.

در بین دروس کنکور ارشد عمران، عده زیادی از داوطلبان دروس فولاد و بتن را کنار می گذارند. در حالی که هر ساله چندین سوال این دو درس با اندکی مطالعه قابلیت پاسخگویی دارند. مجموعه نوین نگرش در پاسخ به نیاز و درخواست داوطلبان، یک مجموعه بسیار ویژه و بی نظیر را برای دروس طراحی تهیه و تدارک دیده است.

در این فیلم آموزشی که مربوط به کلاس نکته و تست کنکور است، تست‌ خیزترین مباحث درس طراحی سازه‌ های فولادی و بتنی تدریس شده است. این مباحث از فصولی هستند که مطالعه آن نسبت به بقیه قسمت‌ها ساده‌تر بوده ولی سهم خوبی از بودجه‌بندی کنکور ارشد عمران دارند.

شرح این فصول به ترتیب زیر است:
۱. طراحی سازه‌های فولادی:
شامل فصول طراحی اعضای کششی، اتصالات جوشی و پیچی، طراحی اعضای فشاری
میزان پوشش: ۶ تست از ۱۰ تست
مدت فیلم: ۱۱ ساعت

۲. طراحی سازه‌های بتنی:
شامل فصول طراحی اعضای خمشی، طراحی اعضای برشی
میزان پوشش: ۴ تست از ۱۰ تست
مدت فیلم: ۵.۵ ساعت

* تدریس کامل و دقیق انجام شده و همراه هر فصل جزوه تمام رنگی آن فصل نیز ارائه می‌شود.
* جهت مشاوره قبل از خرید می‌توانید با آی دی ShahinSagharchi@ در تلگرام در ارتباط باشید.

جهت عضویت در گروه رفع اشکال تلگرامی VIP با حضور اساتید و ارتباط مستقیم با ایشان، بعد از فعال نمودن قابلیت «اضافه به گروه» از تنظیمات تلگرام خود، نام و ID تلگرامی خود را به آیدی @ShahinSagharchi ارسال نمایید.

 

* خرید قسطی:

در صورتی که مجموع هزینه‌ دوره‌هایی که قصد خرید دارید بیش از ۲ میلیون تومان باشد، می‌توانید در دو قسط و اگر بیش از ۳ میلیون تومان باشد در سه قسط پرداخت و ثبت‌نام خود را انجام دهید. برای ثبت‌نام به صورت اقساطی به تیم پشتیبانی سایت کافه‌تدریس در قسمت سمت راست پایین صفحه پیام دهید.