آکادمی نوین نگرش

سامانه تخمین رتبه

به عنوان یک داوطلب کنکور در طول بازه مطالعاتی کنکور و خصوصا پس از مشاهده نتیجه هر آزمون آزمایشی بدنبال پاسخ این سوال هستید که با این درصدها من چه رتبه ای در کنکور کسب خواهم کرد؟

ما برای پاسخ به این سوال شما، برای نخستین بار، سیستم تخمین رتبه جامع و رایگانی را ایجاد کرده ایم که بهترین پاسخ را برای این سؤال شما ارائه دهیم. چرا سامانه جامع تخمین رتبه نوین نگرش عمران در نوع خود بهترین است؟

تجربه سالیان مختلف کنکور نشان می دهد که نمی توان سطح میانگین سؤالات را پیشبینی کرد. ما برای اینکه تخمین رتبه دقیقی را ارائه دهیم، امکان تخمین رتبه را با توجه نتایج دو سال ۹۷ و ۹۸ فراهیم کرده ایم. علاوه بر این، با دقت نظر و توجه بسیار بسیار ویژه ای که داشته ایم، بهترین برازش ممکن را روی آمارهای مربوط به نتایج سالهای پیش انجام داده ایم بگونه ای که خودتان از مقایسه نتایج پیشبینی با کارنامه های سال های ۹۷ و ۹۸ و تطابق بی نظیر آن ها متحیر خواهید شد!

💎 تخمین رتبه سال ۱۳۹۸ با تأثیر معدل موثر دوره کارشناسی انجام می شود ولی در تخمین رتبه سال ۱۳۹۷ اثر معدل موثر وجود ندارد و هر عددی را در باکس معدل وارد کنید، تغییری در جواب ایجاد نخواهد شد.

💎 در سال قبل شاهد بودیم برخی افراد و گروه ها با دریافت هزینه گزاف تخمین رتبه را انجام می دادند که این مصداق بارز کلاهبرداری است، در زمانی که سیستم تخمین رتبه نوین نگرش بصورت رایگان وجود دارد !!! بنابراین:

به هیچ ربات تلگرامی، سایت یا فردی که ادعای تخمین رتبه دارد اعتماد نکنید!
هیچ سامانه تخمین رتبه ای دقیق تر از سامانه تخمین رتبه نوین نگرش برای کنکور ارشد عمران وجود ندارد.
بصورت رایگان و نامحدود از این سامانه استفاده کنید و دوستان خود را نیز دعوت کنید تا در دام افرادی که ادعای کاذب دارند نیافتند.
نحوه استفاده از سامانه جامع تخمین رتبه چگونه است؟

¤ برای استفاده از این سیستم، صفحه کلید را روی حالت انگلیسی (En) قرار دهید و برای اعشار “.” بگذارید نه “/”.

¤ نتایج سامانه تخمین رتبه بر اساس رتبه کشوری (بدون سهمیه) می باشد.

¤ در سال ۹۷ میانگین درصد نفر اول برابر ۵۷ درصد بوده است، بنابراین، میانگین درصدهای وارد شده شما در سامانه در حالت سال ۱۳۹۷ می تواند حداکثر برابر ۵۷ درصد باشد و برای بیشتر از آن سیستم به شما حدود رتبه ای را نمایش نخواهد داد. همینطور در سال ۹۸ میانگین درصد نفر اول برابر ۶۲٫۸۸ درصد بوده است، بنابراین، میانگین درصدهای وارد شده شما در سامانه در حالت سال ۱۳۹۸، ترجیحا بالاتر از ۶۳ درصد نباشد.

¤ نتیجه تخمین رتبه در این سامانه بصورت یک بازه محدود به شما نمایش داده خواهد شد که با آن میانگین درصدها، به احتمال بیشتر از ۹۷ درصد (!!!) رتبه شما در آن بازه قرار خواهد داشت.

 

✅ در صورت نیاز به مشاوره کنکور ارشد می توانید از طریق قسمت چت وبسایت یا از طریق پیام به آیدی ShahinSagharchi@ در تلگرام اقدام کنید.
✅ در پایان حتما لینک این صفحه را در تمامی گروه هایی که در آن عضو هستید یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا از این اطلاعات ارزشمند به رایگان استفاده نمایند.

تذکر بسیار مهم:

تعهدنامه استفاده از این سامانه

همانگونه که می دانید این اطلاعات حاصل زحمت و تلاش مجموعه نوین نگرش و اعتماد بی نظیر بخش کوچکی از داوطلبان کنکور ۹۸ است که احساس مسئولیت در قبال داوطلبان سال های بعد داشته اند. چنانچه شما قصد استفاده از این سامانه تخمین رتبه را دارید، به صورت شرافتی موظفید متعهد شوید که پس از کنکور خود، از طریق لینکی که در همین صفحه و همچنین در کانال تلگرام موسسه قرار می گیرد، بدون ذکر نام و نام خانوادگی و مشخصات فردی، صرفاً اطلاعات رتبه و درصدهای خود را وارد نمایید تا در اختیار داوطلبان سال های آتی قرار گیرد. همان گونه که داوطلبان سال قبل احساس مسئولیت کردند، شما نیز موظفید چنین کاری را در قبل عزیزان کنکوری سال های بعد انجام دهید. اگر قصد ندارید اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار دهید، لطفاً این صفحه را بسته و از این سامانه استفاده نکنید.

با تشکر از توجه و همکاری شما

لینک درج اطلاعات کارنامه:

b2n.ir/ArshadOmran99

سامانه جامع تخمین رتبه نوین نگرش عمران

زبان عمومی و تخصصی
ریاضیات
تحلیل و مقاومت
خاک و پی
سیالات و هیدرولیک
دروس طراحی
معدل موثر لیسانس
سال
حدود رتبه شما

1 - 1

تخمین رتبه

دیدگاه‌ها

*
*

    مهسا مشتری 2020-08-13 پاسخ

    عالی👌🏻

    رضا مهمان 2022-06-16 پاسخ

    ممنونم