آکادمی نوین نگرش

رتبه و محل قبولی کنکور ارشد عمران ۹۷

در ۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ مؤسسه نوین نگرش تصمیم گرفت پویشی را آغاز کند تا از طریق مشارکت خود داوطلبان کنکور اطلاعات مربوط به قبولی رتبه های مختلف کنکور را جمع آوری کرده و سپس آن را بدون هیچ چشمداشتی در اختیار دانشجویان بصورت عمومی قرار دهد.
نتایجی که در ادامه می آید، اطلاعات مربوط به ۱۴۰ رشته محل قبولی است. هیچ کانال (!)، هیچ سایت (!) یا هیچ موسسه ای (!) را پیدا نخواهید کرد این حجم از اطلاعات مربوط به قبولی ها را بصورت عمومی و رایگان در اختیار داوطلبان قرار دهد. طبعا انتظار مشارکت بسیار بسیار بیشتری از داوطلبان و دانشجویان می رفت ولی متاسفانه بسیاری از افرادی که می توانستند در این حرکت عمومی همکاری و شرکت کنند، بی تفاوت از کنار آن گذشتند. بالطبع تا زمانی که شما دانشجویان خودتان از هم حمایت لازم را نداشته باشید، نمی توانید انتظار حرکت رو به جلوی خاصی به نفع خودتان داشته باشید …
هنوز هم دیر نشده …!
اگر هنوز هم چنانچه خودتان به اطلاعات قبولی کنکور ارشد ۹۷ دسترسی دارید یا دوستانتان در این کنکور شرکت کردند و یا اینکه به گروه و کانال دانشگاهی خود دسترسی دارید، لینک زیر را برای آنها ارسال کنید:
https://survey.porsline.ir/s/QWbiaHk
پاسخ دادن به این سوالات فقط و فقط ۱ دقیقه زمان نیاز دارد! پس با مشارکت بیشتر، کمک کنید تا اطلاعات بیشتری برای زمان انتخاب رشته جمع آوری شود.
با معرفی این صفحه به دوستان خود، در هر چه فراگیرتر شدن این اطلاعات و این حرکت همراهی نمایید.