فیلم آموزشی مفاهیم پایه‌ای جامدات

امتیاز: 0 از 0

توضیحات

درس مقاومت مصالح یکی از دروس اصلی و مهم برای داوطلبان کنکور ارشد عمران به شمار می‏ رود و معمولاً بسیاری از داوطلبان در یادگیری عمیق این درس مشکل دارند. به دلیل ضعف منابع موجود این درس، خلأ یک منبع آموزشی معتبر، مطمئن و جامع احساس می ‏شد که این مهم، با عرضه مجموعه فیلم‏ های مقاومت مصالح مؤسسه نوین نگرش برطرف شده است. فیلم ‏های درس مکانیک سیالات مؤسسه نوین نگرش با تدریس مهندس شاهین ساغرچی خدمت مخاطبان عزیز ارائه شده است. توضیحات مربوط به ویژگی ‏های فیلم‏ های مقاومت مصالح نوین نگرش و رزومه مهندس ساغرچی و همچنین نمونه تدریس یک ساعته مجموعه فیلم ‏های مقاومت مصالح در  اینجا   قرار داده شده است.
محصولی که الان در حال مشاهده آن هستید، فیلم مفاهیم پایه‎ ای جامدات‎ شامل مباحث مرکز سطح، ممان اینرسی، زاویه، معادله خط و بار گسترده است که پایه بسیاری از دروس کنکور ارشد عمران است. مفاهیم این آموزش در دروس مقاومت، تحلیل، خاک، پی، سیالات، هیدرولیک، فولاد و بتن به شدت به کارتان خواهد آمد. بنابراین، توصیه اکید می‌شود که هم داوطلبان کنکور ارشد عمران این فیلم های رایگان را تماشا کنند. حتماً لینک این صفحه را برای دیگر دوستان خود نیز ارسال کنید و مسئولیت اجتماعی خود را درست انجام دهید.

————————————————————————————————————-

⁉️ فیلم آموزشی چه مزیت‌هایی نسبت به کلاس آنلاین دارد؟

⚜️ تقریباً در کلاس‌های آنلاین تمامی موسسات بجز موسسه نوین نگرش، شما تصویر استاد را در هنگام برگزاری کلاس نمی‌بینید. می‌دانید که بخش خوبی از آموزش از طریق زبان بدن استاد انجام می‌شود. شما در فیلم‌های آموزشی نوین نگرش چهره استاد را در تمامی فیلم مشاهده می‌کنید که این موضوع موجب جذابیت بیشتر کلاس، جلوگیری از خستگی و خواب‌آلودگی و همینطور انتقال بهتر مفاهیم می‌شود.
⚜️ فیلم کلاس‌های آنلاین را باید بصورت آنلاین و صرفاً تا روز کنکور بازپخش و تماشا کنید. در حالیکه فیلم‌های آموزشی نوین نگرش مادام‌العمر برای شما فعال و قابل اجراست که این مزیت اقتصادی و آموزشی بسیار فوق‌العاده‌ای است. همچنین فیلم‌های آموزشی یک بار دانلود و فعالسازی می‌شوند و سپس، بدون محدودیت و بصورت آفلاین قابل مشاهده هستند.
⚜️ جزوات فیلم‌های آموزشی نوین نگرش بصورت تمام رنگی، تایپ شده و بسیار با کیفیت تهیه شده است. چیزی که بسیار به ندرت در کلاس‌های موسسات دیگر خواهید دید.
⚜️ ابهام اکثر داوطلبان پیرامون فیلم آموزشی این است که می‌گویند در کلاس آنلاین امکان پرسیدن سوال از استاد را دارند، در حالی که در فیلم آموزشی این گونه نیست. نوین نگرش این مورد را نیز مرتفع کرده است: شما از طریق عضویت در گروه تلگرامی رفع اشکال نوین نگرش می‌توانید همه سوالات خود را به شیوه‌های مختلف صوتی، با عکس یا فیلم بپرسید. در حالی که در کلاس آنلاین در اغلب قریب به اتفاق موارد صرفاً باید از طریق چت سوال بپرسید.
⚜️ با این تفاسیر، گمان نمی‌کنیم که دیگر ابهامی پیرامون برتری چند جانبه فیلم آموزشی نسبت به کلاس آنلاین وجود داشته باشد.

سرفصل های فیلم آموزشی مفاهیم پایه‌ای جامدات
فیلم اول مفاهیم پایه ای جامدات (مرکز سطح)
ویدئو
فیلم دوم مفاهیم پایه ای جامدات (ممان اینرسی)
ویدئو
فیلم سوم مفاهیم پایه ای جامدات (زاویه، معادله خط، بار گسترده)
ویدئو

دیدگاه‌ها (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.