ثبت نام مشاوره تخصصی ۱ ماهه

امتیاز: 0 از 0

توضیحات

از این که نوین نگرش را برای مشاوره تخصصی ویژه کنکور ارشد عمران انتخاب کرده اید صمیمانه سپاسگزاریم. توضیحات کلی پیرامون اهمیت مشاوره و برنامه ریزی را در فایل صوتی زیر و معرفی مشاوران ما را می توانید در این صفحه مشاهده نمایید.

معرفی اهمیت مشاوره و سیستم مشاوره نوین نگرش

————————————————————————————————————-

خدمات ارائه شده در مشاوره های موسسه نوین نگرش به این شرح است:

🔰 برگزاری جلسات مشاوره ای هر دو هفته یکبار
🔰 اولویت بندی مطالعه دروس و ارائه مناسب ترین استراتژی مطالعاتی با توجه به شرایط هر فرد
🔰 پشتیبانی و نظارت مستمر و به دفعات در طول هفته
🔰 برنامه ریزی کاملا منحصربفرد و شخصی (برنامه ریزی حجمی و روزانه)
🔰 معرفی بهترین منابع آموزشی تستی و تشریحی
🔰 آموزش نحوه صحیح مطالعه دروس (شیوه صحیح تست زنی، نحوه خلاصه نویسی اصولی و اختصاصی، روش مطالعه مفهومی، نحوه مرور اصولی و کاربردی)
🔰 برگزاری آزمون و آزمونک های استاندارد منظم دروس مختلف با هدف مرور و تثبیت مطالب درسی در ذهن دانشجو
🔰 آموزش نحوه صحیح آزمون دادن (انتخاب چینش پاسخگویی به سوالات، مدیریت زمان، کنترل شرایط روحی و روانی سر جلسه)
🔰 کنترل شرایط روحی و انگیزشی در طول دوره
————————————————————————————————————-
پاسخ به سوالات متداول شما پیرامون مشاوره های تخصصی نوین نگرش برای کنکور ارشد عمران
❓🔑 چرا به نوین نگرش و مشاوران آن اعتماد کنیم؟
برخلاف بسیاری از افراد که بدون هیچ رزومه ای یا با پنهان کردن رزومه خود، تبلیغ مشاوره کنکور ارشد عمران می کنند، ما به صورت کاملاً شفاف رزومه کامل همه مشاورین خود را در سایت قرار داده ایم؛ سایتی که نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارد. همچنین، نوین نگرش افتخار این را دارد که یک گروه مشاور با سابقه را در اختیار داشته باشد و به نوعی خرد جمعی را جای جای موسسه مشاهده می کنید. علاوه بر این ها مشاوران ما، مشاور رتبه های ۱، ۲، ۴، ۱۷، ۲۴، ۲۹، ۴۴، ۵۰، ۵۹، ۶۰، ۷۱، ۷۲، ۷۴، ۷۷، ۸۱، ۸۷، ۹۶ و … بوده اند؛ دانشجویانی که نه تنها از دانشگاه های برتر کشور، بلکه از دانشگاه های متوسط و معمولی شهرستان توانستند به رتبه های برتر برسند.
⚜️
❓🔑 جلسات مشاوره تخصصی به چه صورتی (حضوری یا غیر حضوری) و در چه بازه های زمانی برگزار خواهد شد؟ و در مشاوره های تخصصی چه خدماتی ارائه می گردد؟

⚜️

❓🔑 آیا کیفیت مشاوره های ارائه شده یک ماهه، سه ماهه و تا کنکور با هم متفاوت است؟

⚜️

❓🔑 برنامه ریزی در مشاوره های تخصصی بر چه مبنا و اصولی انجام می شود و به چه صورت متوجه شویم که برنامه های ارائه شده را می توانیم اجرا نماییم؟

⚜️

❓🔑 اگر در آزمون آزمایشی سایر موسسات کنکوری شرکت کرده باشیم، برنامه ریزی به چه صورتی انجام می شود که سرفصل های آزمون آزمایشی هم پوشش داده شود؟

⚜️

❓🔑 کنترل و نظارت توسط مشاور بر عملکرد دانشجو چگونه انجام می شود؟

————————————————————————————————————-

آموزش نحوه ثبت نام و تخصیص مشاور به دانشجو

✅ ابتدا لازم است که فرم ثبت نام مشاوره تکمیل شود. این فرم در همین صفحه، زیر دکمه اضافه به صفحه خرید و همچنین در اینجا قرار داده شده است.

✅ اگر دانشجوی یکی از دانشگاه های سراسری تهران و مراکز استان هستید و معدل شما بالای ۱۷ است، با درج کد تخفیف BARTARC تخفیف ۱۰ درصد روی هزینه منظور خواهد شد.

✅ اگر دانشجوی یکی از دانشگاه های سراسری تهران و مراکز استان هستید و معدل شما بالای ۱۸ است، با درج کد تخفیف BARTARB تخفیف ۱۵ درصد روی هزینه منظور خواهد شد.

✅ اگر دانشجوی یکی از دانشگاه های سراسری تهران و مراکز استان هستید و معدل شما بالای ۱۹ است، با درج کد تخفیف BARTARA تخفیف ۲۰ درصد روی هزینه منظور خواهد شد.

✅ همچنین، اگر رتبه زیر ۱۰۰ کشوری کنکور ۱۴۰۰ را کسب کنید، پنجاه درصد هزینه پرداخت شده به شما عودت داده خواهد شد.

✅ همان طور که در فرم ثبت نام مشاوره نوین نگرش مشاهده کردید، از شما اطلاعات بسیار جامع و دقیقی از شما دریافت شده است. این اطلاعات مبنای ما برای انتخاب مشاور مناسب برای شما خواهد بود. اطلاعات شما پس از دریافت، در کمیته مشاوران ما مورد بررسی قرار می گیرد و سپس، مشاوری که نزدیکترین روحیات و خلقیات را با شما دارد و بهتر می تواند شما را به اهداف تعیین شده در فرم نزدیک کند، انتخاب خواهد شد که مشاور شما شود. توضیحات بیشتر در فایل صورتی زیر ارائه شده است:

✅ در این مرحله، مشاور شما با شما تماس خواهد گرفت.

✅ قبل از تماس مشاور باید مواردی را حاضر کنید. پس از ثبت نام یک فرم مشاوره و برنامه ریزی و شیت برنامه ریزی هفتگی به شما برای دانلود و پرینت داده خواهد شد که در پنل کاربری شما در قسمت دانلودها قرار می گیرد. فرم مشاوره و برنامه ریزی را دانلود نمایید و فرم تکمیل شده را قبل از تایم اول مشاوره تخصصی با مشاور انتخابی خود، برای ایشان ارسال بفرمایید.

✅ همچنین، برای بررسی دقیق تر وضعیت تحصیلی شما، از وضعیت نمرات همه دروس خود و معدل ترم های مختلف کارشناسی از طریق سیستم جامع دانشگاهی خود اسکرین شات تهیه کنید و برای مشاور خود ارسال کنید تا دید جامع تری از شرایط شما پیدا کنند.

پیرامون مشاوره ۱ ماهه این نکته حائز اهمیت است که هزینه این نوع مشاوره، بصورت پلکانی و ماهانه افزایش خواهد یافت. به همین دلیل، به نفع شماست که ثبت نام مشاوره را بصورت ۳ ماهه و تا کنکور انجام دهید.

✅ ما با این توضیحات سعی بر این داشتیم تا شفاف و کامل، همه اطلاعات لازم پیرامون مشاوره تخصصی را به شما ارائه کنیم و به شما اطمینان دهیم که به امید خدا، تجربه ای بی نظیر و توأم با موفقیت با مشاوران ما خواهید داشت.

دیدگاه‌ها (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.