آکادمی نوین نگرش

ثبت‌نام آزمون آزمایشی جامع

سنجش توانایی‏‌های داوطلب در میدان آزمون، همواره در فرآیند آموزش و پیشرفت تحصیلی داوطلبان کنکور ارشد عمران حائز اهمیت بوده است. یکی از مهم‌ترین راهکارها برای تقویت بنیه علمی و آمادگی برای شرکت مؤثر و موفق در جلسه کنکور، شرکت در آزمون آزمایشی جامع است. در این راستا، آکادمی نوین نگرش عمران با همکاری دانشگاه‌های کشور (صنعتی امیرکبیر، یزد و کاشان) با افتخار اقدام به برگزاری یک مرحله آزمون آزمایشی جامع و رایگان کنکور ارشد عمران در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ خواهد کرد. اطلاعات مربوط به نحوه شرکت در این آزمون آزمایشی، دو هفته قبل از برگزاری در همین صفحه قرار خواهد گرفت.

طراحی این سوالات به عهده تیمی ۱۷ نفره از اساتید و رتبه‌های برتر کنکور ارشد عمران است که در مدت زمان ۳ ماه اقدام به آماده‏‌سازی یکی از با کیفیت‏‌ترین آزمون‌های آزمایشی کنکور ارشد عمران با سوالات استاندارد و غیر تکراری خواهند کرد. فرآیند طراحی و آماده‌سازی این آزمون به این شرح است:

  1. طراحی سوالات هر درس توسط اساتید
  2. تایپ سوالات توسط تایپیست و طراحی اشکال توسط گرافیست
  3. بررسی سوالات و پاسخنامه تایپ و طراحی شده توسط اساتید و شناسایی و رفع نواقص احتمالی
  4. بررسی سوالات و پاسخنامه توسط ۲ نفر از رتبه‌های برتر کنکور ارشد ۹۹ و شناسایی و رفع نواقص احتمالی
  5. بررسی سوالات و پاسخنامه توسط دو مدیر آزمون برای کنترل و نظارت نهایی

ما بهترین برنامه را برای شما تدارک خواهیم دید. شما نیز با حضور گرم خود و دعوت از دوستان و آشنایان شرکت‌کننده در کنکور ارشد عمران به هر چه شکوهمندتر برگزار شدن این آزمون جامع و رایگان کمک نمایید.