آکادمی نوین نگرش

ثبت‌نام کلاس‌های آنلاین

مخاطب عزیز نوین نگرش،

از اینکه این موسسه را برای خدمات آموزشی مرتبط با کنکور ارشد عمران انتخاب نموده‏‌اید صمیمانه سپاسگزاریم. صفحه‌ای که در حال مشاهده آن هستید، ویژه ثبت‌نام کلاس‌های آنلاین موسسه نوین نگرش طراحی شده است. لطفاً توضیحات این صفحه را بدقت مطالعه نمایید و سپس، ثبت‌نام خود را نهایی کنید. در حال حاضر امکان ثبت‌نام کارگاه‌های یک روزه نکته و تست و رفع اشکال ۵۰ درصد دروس اصلی کنکور ارشد عمران برای شما ایجاد شده است. در این راستا، به موارد زیر توجه نمایید (لینک صفحه ثبت‌نام در پایین این صفحه قرار دارد):

اهمیت این کارگاه‌ها:

با توجه به فاصله قابل توجه تا روز برگزاری کنکور ارشد عمران ۱۴۰۰، لازم است که یک بازآموزی و تثبیت برای ۶ درس اصلی کنکور ارشد عمران (مقاومت مصالح، تحلیل سازه‌ها، مکانیک خاک، مهندسی پی، مکانیک سیالات و هیدرولیک) صورت پذیرد. از این روی، شرکت در این کارگاه‌های نکته و تست یک روزه برای همه داوطلبان کنکور ارشد عمران لازم است. حل انبوهی از سوالات تألیفی و پر تکرار متنوع در ۶ روز برای ۶ درس فرصتی است که برای اولین بار، موسسه نوین نگرش در این برهه زمانی برای داوطلبان کنکور ارشد عمران تهیه و تدارک دیده است. البته موسسه نوین نگرش در برگزاری کلاس‌های نکته و تست ۴ ساله است و این موسسه از چهار سال قبل برگزاری موفق کلاس‌های نکته و تست حضوری و آنلاین را در کارنامه خود دارد.

هزینه این کارگاه‌ها:

دغدغه بزرگ بسیاری داوطلبان کنکور ارشد عمران، هزینه‌های بالای شرکت در کلاس‌های آمادگی کنکور ارشد عمران است که این مورد نیز با هزینه بسیار پایین این کارگاه‏‌های یک روزه بطور کامل مرتفع شده است. هزینه تعیین شده برای این کارگاه‌ها بصورت ساعتی، کمتر از نصف هزینه سایر موسسات است تا عدالت آموزشی برای همه داوطلبان کنکور ارشد عمران فراهم گردد.

مزایای این کارگاه‌ها:
 1. جزوه خلاصه درس تمام رنگی
 2. حل انبوهی از سوالات تألیفی و پرتکرار برای هر درس
 3. عضویت در گروه رفع اشکال ویژه تلگرامی تا روز کنکور با حضور مستقیم اساتید مجموعه
 4. امکان دانلود فیلم کلاس و مشاهده آن بصورت نامحدود تا روز کنکور
 5. حجم اینترنت مصرفی بسیار پایین و بصورت نیم بها
زمان و نحوه برگزاری کارگاه‏‌ها:

کارگاه‌ها بصورت آنلاین از ۲۸ دی ماه تا ۳ بهمن ماه برگزار خواهند شد و زمان برگزاری هر کارگاه بین ۵ تا ۸ ساعت است. هزینه برگزاری این کارگاه بصورت پله‌ای افزایش می‌یابد، بنابراین هر چه زودتر ثبت‌نام خود را نهایی کنید.

  1. کلاس مکانیک سیالات (مدرس: مهندس محمدرضا جوادی): روز ۱۳ بهمن ۹۹ / ساعت ۱۰ صبح
  2. کلاس هیدرولیک (مدرس: مهندس محمدرضا جوادی): روز ۱۴ بهمن ۹۹ / ساعت ۱۳ عصر
  3. کلاس مقاومت مصالح (مدرس: مهندس شاهین ساغرچی): روز ۱۶ بهمن ۹۹ / ساعت ۱۰ صبح
  4. کلاس تحلیل سازه‌ها (مدرس: دکتر یاسر رشیدی): روز ۱۷ بهمن ۹۹ / ساعت ۱۰ صبح
  5. کلاس مکانیک خاک (مدرس: مهندس علی بهداد): روز ۱۹ بهمن ۹۹ / ساعت ۱۰ صبح
  6. کلاس مهندسی پی (مدرس: مهندس محمد ذوالفقاری): روز ۲۰ بهمن ۹۹ / ساعت ۱۳ عصر

 

ثبت‌نام در پله اول هر کلاس (۲۵ نفر اول):
تنها ۳۵ هزار تومان
ثبت‌نام در پله اول هر کلاس (۲۵ نفر دوم):
۵۰ هزار تومان
ثبت‌نام در پله سوم هر کلاس (سایر شرکت‌کنندگان):
۷۰ هزار تومان

پس از واریز هزینه، برای عضویت در گروه تلگرامی VIP رفع اشکال کنکور ارشد عمران ۱۴۰۰، آیدی خود را برای اکانت تلگرام NovinNegaresh_Admin@ ارسال کنید. این گروه، با حضور اساتید دروس مختلف تا روز کنکور پاسخگوی سوالات شما بصورت نزدیک و رو در رو است.

همچنین، در صورت ثبت‌نام در دروس سیالات و هیدرولیک در گروه ویژه رفع اشکال این درس با حضور مهندس جوادی نیز عضو خواهید شد.