ثبت‏ نام آزمون

ردیف شناسه نام آزمون تاریخ برگزاری هزینه آزمون(تومان)
1 720 آزمون جمعبندی دوم 1398/03/10 40000
هزینه کل(تومان): 0

در صورت داشتن کد تخفیف آن را وارد کنید و "اعمال" را بزنید


لینک ورود به صفحه آزمون (برای ورود به صفحه آزمون اینجا کلیک کنید)

قبل از ورود به صفحه آزمون لطفا این صفحه را حتما مطالعه نمایید و بدون مطالعه روی لینک کلیک نکنید!

در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام یا از طریق قسمت چت وبسایت به ما پیام دهید یا اینکه از طریق آیدی های زیر در تلگرام سوال خود را بپرسید:

NovinNegaresh_Admin@

ShahinSagharchi@

y_rashidi@

راهنمای کار با پنل آزمون:

۱- پس از ورود روی لینک وارد صفحه ای می شوید که به صورت شکل زیر است. در بالای صفحه روی “ورود” کلیک کنید تا وارد پنل خود شوید.

 

۲- صفحه ای مانند شکل زیر باز خواهد شد که باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. مشخصات شما برای ورود به سایت به این صورت است:
نام کاربری: شماره موبایل (به صورت کامل و با صفر اول)
رمز عبور: کد ملی (بدون صفر یا صفرهای اول)

 

۳- در صفحه باز شده روی آزمونهای من کلیک کنید تا صفحه زیر نمایان شود. ابتدا روی آزمونهای من کلیک کنید. سپس مشابه شکل، روی آزمون آنلاین آزمایشی جامع مرحله اول کلیک کنید.

 

۴- صفحه ای مانند شکل زیر باز خواهد شد که می توانید با کلیک روی “دریافت فایل سوالات” فایل PDF سوالات را دانلود کنید. فایل سوالات رمزدار است که این رمز از طریق پیامک برای شما ارسال شده است. می توانید با توجه به سلیقه خود این فایل را پرینت کرده و آزمون بدهید (توصیه ما به شما این حالت است) یا اینکه از روی صفحه لپ تاپ/موبایل/تبلت سوالات را بخوانید و جواب دهید.
یک پاسخبرگ چهارگزینه ای در انتهای فایل سوالات وجود دارد. آن را پرینت کنید و با مداد (مشابه کنکور اصلی) جوابها را در آن علامت بزنید. پس از اینکه از خودتان در منزل آزمون گرفتید و سوالات را پاسخ دادید، با کلیک روی “شرکت در آزمون” جوابهای علامت زده شده در پاسخبرگ را وارد سایت کنید. از ۸ صبح تا ۸ شب فرصت دارید تا جوابها را وارد سایت کنید و پس از ساعت ۸ شب در هر مرحله ای که باشید سایت بسته خواهد شد. برای اطمینان برای وارد کردن جوابها در سایت یک ساعت وقت در نظر بگیرید که به مشکل نخورید.
توجه مهم: زمان استاندارد این آزمون ۲۵۰ دقیقه معادل با چهار ساعت و ده دقیقه می‌باشد. طبیعی است در صورتی که به هر طریقی بیشتر از این مقدار به خود فرصت دهید نتیجه آزمون شما غیر واقعی می‌شود. توجه کنید که این آزمون، آزمایشی بوده و نتیجه آن هیچ تاثیر مستقیمی بر کنکور واقعی شما نخواهد داشت.

 

۵- با کلیک روی “شرکت در آزمون”، صفحه ای مانند شکل زیر باز خواهد شد که شماره سوالات هر درس به همراه گزینه های هر سوال در آن وجود دارد (به توضیحات شکل توجه کنید). با کلیک روی هر گزینه آن گزینه انتخاب می شود.

 

۶- گزینه درست مربوط به هر سوال را که قبلا در پاسخبرگ علامت زده اید، انتخاب کنید (به توضیحات شکل توجه کنید).

 

۷- پس از وارد کردن و انتخاب گزینه های درست سوالات هر درس، روی “درس بعدی” کلیک کنید. برای بازگشت به دروس قبلی نیز می توانید روی “درس قبلی” کلیک کنید.

 

۸- پس از اینکه همه جوابها را وارد کردید، روی اتمام آزمون کلیک کنید. مجددا تاکید می کنیم که پس از اینکه همه جوابهای علامت زده شده در پاسخبرگ را وارد کردید روی اتمام آزمون کلیک کنید.
۹- با کلیک روی اتمام آزمون می توانید پاسخنامه تشریحی را دانلود کنید. فایل پاسخنامه نیز رمز دارد. رمز فایل پاسخنامه همان رمز فایل سوالات است که برای شما پیامک شده است. در صورت هر گونه مشکل در دریافت فایل به ما پیغام دهید.
۱۰- کارنامه کامل به همراه رتبه و تراز از فردای آزمون (یعنی روز پنجشنبه ظهر) از طریق همین پرتال قابل دریافت خواهد بود.